Populaire Merken
Populaire Horlogetypes
Populaire Merken I-Z
Designer Merken
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
Productomschrijving
Het nieuwe Accutron Spaceview horloge is geïnspireerd op het originele horloge uit de jaren 1960 - een icoon van de horlogegeschiedenis. De Spaceview 314 heeft een 39 mm gepolijste 904L roestvrijstalen kast met rechte kastpoten en een kroon op 4 uur, gecombineerd met een zwarte, gewatteerde band van Italiaans kalfsleer met een dubbele vouwsluiting. Het belangrijkste kenmerk is echter het nieuwe, met de hand geassembleerde Caliber Y230 uurwerk. Het is een ware erfgenaam van de baanbrekende stemvorktechnologie uit de jaren zestig, met een nauwkeurigheid tot op twee seconden per dag, en trilling met een frequentie van 360 Hz om de kenmerkende brom van de stemvork en de soepel vegende secondewijzer te creëren. Verfijnde details zijn Côtes de Genève anglage en perlage afwerking.
Dit Bulova horloge heeft een kast gemaakt van Titanium Grade 5 met een diameter van 39 mm en is voorzien van een leren band. In de kast bevindt zich een Bulova kwaliteitsuurwerk en is afgewerkt met Saffierglas.
Het horloge is 3ATM. Dit betekent dat het horloge spatwaterdicht is.. Verder wordt het horloge geleverd met 5 jaar garantie.
.
Specificaties
| EAN | 7613077606933 |
| Diameter | 39 mm |
| Waterdichtheid | 3 Bar (handen wassen) |
| Garantie | 5 jaar garantie |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| EAN | 7613077606933 |
| Merk | Bulova |
| Serie | Accutron |
| Naam | Accutron - Spaceview 314 Titanium |
| Jaar | 2026 Lente/Zomer |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Zwitsers fabricaat | Nee |
| Waterdichtheid | 3 Bar (handen wassen) |
| Kleur wijzerplaat | Groen |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Wit, Wit, Wit |
| Kastcode | C8771298 |
| Diameter | 39 mm |
| Kastdikte | 13.4 mm |
| Kast materiaal | Titanium Grade 5 |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Zilver |
| Materiaal kastdeksel | Titanium Grade 5 |
| Kastdeksel | Gedicht met schroefjes |
| Soort glas | Saffier |
| Kroon | Trek kroon |
| Uurwerk nr. | Y230-Y4A (Tuning Fork Caliber 314) ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
| Materiaal Band | Leer |
| Type materiaal | Kalfsleer |
| Bandbreedte | 18 mm |
| Breedte bandaanzet | 18 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 16 mm |
| Kleur Band | Donker blauw |
| Kleur stiksel | Donker blauw |
| Type sluiting | Gesp vouwsluiting |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Lengte band op 12 uur (mm) | 85 mm |
| Lengte band op 6 uur (mm) | 115 mm |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type bevestiging | Bandpennen |
| Rechte bandaanzet | Ja |
| Geschikt voor polsomtrek | 160 mm - 210 mm |
Benieuwd hoe het horloge qua formaat om je pols past? Gebruik dan de handige print en pas functie!
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | Analoge wijzer |
Horloge.nl maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we je toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als je op "accepteer alle cookies" klikt, accepteer je ook de optionele cookies. Wanneer je zelf wilt kiezen welke cookies je aanzet, klik je op “cookie instellingen”.
Deze website maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we je toestemming nodig.