Fossil Historische Collectie - 2019
Dit product behoort tot de historische collectie van Fossil . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| EAN | 4013496537246 |
| Diameter | 44 mm |
| Waterdichtheid | 3 Bar (handen wassen) |
| Garantie |
2 jaar smartwatch garantie |
Functies
| Smartwatch Hardware | Geschikt voor - Android™ 6.0+ (excluding Go edition), iOS 10.0+ |
| Materiaal Band | Roestvrij staal |
| Extra info | Stainless Steel Bracelet |
| Bandbreedte | 22 mm |
| Breedte bandaanzet | 22 mm |
| Kleur Band | Grijs |
| Type sluiting | Vouwsluiting met drukknoppen |
| Kleur sluiting | Grijs |
| Type bevestiging | Quick release pushpins |
| Rechte bandaanzet | Ja |
De originele horlogeband voor dit horloge wordt niet langer geproduceerd. De volgende horlogebanden komen uit dezelfde collectie en passen ook op het horloge.
| EAN | 4013496537246 |
| Merk | Fossil |
| Serie | Touchscreen |
| Naam | Carlyle |
| Jaar | 2019 Herfst/Winter |
| Tijdsaanduiding | Digitaal |
| Zwitsers fabricaat | Nee |
| Waterdichtheid | 3 Bar (handen wassen) |
| Kleur wijzerplaat | Meerkleurig |
| Kastcode | FTW4024 |
| Diameter | 44 mm |
| Kastdikte | 12 mm |
| Kast materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Grijs |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Geschroefde achterdeksel |
| Soort glas | Amoled |
| Kroon | Trek kroon |
| Uurwerk nr. | DW10 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||
|
|||||||||
| Materiaal Band | Metaal |
| Extra info | Stainless Steel Bracelet |
| Bandbreedte | 22 mm |
| Breedte bandaanzet | 22 mm |
| Kleur Band | Grijs |
| Type sluiting | Vouwsluiting met drukknoppen |
| Kleur sluiting | Grijs |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type bevestiging | Quick release pushpins |
| Rechte bandaanzet | Ja |
| Geschikt voor polsomtrek | 160 mm - 205 mm |
| Originele band |
|
| Geschikt voor | Android™ 6.0+ (excluding Go edition), iOS 10.0+ |
| Besturingssysteem (OS) | Wear OS by Google™ |
| Display | Altijd aanstaand full colour display |
| Display technologie | AMOLED |
| Display functionaliteit | Touch screen |
| Specificaties display | 1.28" Active Area Diameter 416x416px / 328PPI |
| Sensoren | Accelerometer, Omgevingslicht sensor, Altimeter, GPS, Gyroscoop, Hartslagmeter, Luidspreker, Microfoon |
| Opslagruimte | 8 GB |
| Geheugen (RAM) | 1 GB |
| Hardware (SOC/CPU) | Qualcomm® Snapdragon™ Wear 3100 |
| Oplaad-methode | Magnetisch oplaadbaar |
| Batterijduur | Up to 24 hours |
| Tijd | Uren, minuten, seconden |
| Meerdere tijdzones | |
| Dag-datum | |
| Stopwatch/Chronograaf | |
| Timer | |
| Alarm | |
| Kalender | (Via app) |
| Automatische tijd-synchronisatie |
| Meldingen | |
| Wekker | |
| Kalender/herinneringen | |
| App notificaties | |
| Meldingen van telefonische oproep | |
| Beller ID | |
| Accepteer oproepen | |
| Meldingen van berichten | |
| Toont smartphone berichten | |
| Meldingen van e-mails | |
| Tijdzones | |
| Muziek bediening | |
| Soort meldingen | Meldingen op scherm, Alarm geluid, Trilling, Licht alarm |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 LE (energiezuinig) |
| WiFi | |
| NFC | |
| Contactloos betalen | Google Pay |
| Telefoongesprekken via horloge (verbinding met smartphone verplicht) | |
| Voice control | Google assistant |
| Vliegtuigstand |
| Activity Tracker | |
| Real-time data | Data op scherm over hartslag, snelheid, afstand, stappen, calorieën en verstreken tijd. Kan worden bewaard in Google Fit. |
| Bewaar persoonlijke resultaten | |
| Virtuele partner | |
| Intensieve trainingsminuten | |
| Interval training | |
| Verschillende fitness trainingen/sportmodules | |
| Aanpasbaar activiteiten-/sportprofiel | |
| Stilstand-/ bewegingsherinnering | |
| Automatische bewegingsdetector | |
| Hydratatie monitor | |
| Calorieteller | |
| Slaapmonitor |
| Bedien je muziek | |
| Onafhankelijke muziekspeler | |
| Opslag voor muziek |
| Personaliseer wijzerplaat | |
| Apps installeren | (Wear OS/Google apps) |
| Knop/aanraak slot | |
| Camera afstandsbediening | |
| Zaklamp |
| GPS (ingebouwd) | |
| GPS Route registratie |
| Hoogte registratie | Ja (+ geheugen) |
| Weer | |
| Google Maps (Smartphone sync) |
| Hartslagmeter | (Optische metingen) |
| Hartslag zones | |
| Hartslagmeter onder water |
| Stappenteller | + Traploop-tracking |
| Automatisch stappen doel | |
| Rondeteller | |
| Snelheidsmeter | |
| Gemiddelde snelheid | |
| Afstandsmonitor | |
| Verticale bewegingsmeter |
| Zwemsnelheid | |
| Zwemafstand |
De beste Wear OS smartwatch.
O melhor Wear OS smartwatch.
Ik heb er echt van genoten.
Gostei muito.
Onberispelijk. Perfect zoals geadverteerd
Impecável. Perfeitamente como anunciado
Fantastisch
Fantástico
Heel mooi horloge!
Muito bom relógio!
Goede koop. Ik heb hem geruild voor de Gen 4.
Boa compra. Troquei pelo Gen 4.
Ik vind het erg mooi, een robuust horloge
Gostei muito um relógio robusto
De afgelopen weken dit mooie horloge gedragen en getest; had hiervoor een smartwatch van een ander merk, met een ander besturingssysteem. Ik vind het uiterlijk van dit horloge een stuk mooier dan die van de gemiddelde smartwatch (hij lijkt meer op een normaal, sportief horloge). Ik gebruik hem in combinatie met mijn android telefoon; het werkt heel goed samen (al vind ik wel dat google erg veel toestemmingen van je wil hebben). Het is erg wennen als je eerder een ander besturingssysteem hebt gebruikt; de meeste functies zitten er wel op, maar ja, waar vind je die. Zo vanzelfsprekend als ik mijn 'oude' horloge gebruik, zo wennen moest ik hier aan. alles werkt net even anders. Na een paar weken wennen zijn de functies toch wel logisch te gebruiken. Na een poosje gebruik mis ik vooral een 'carkit'-functie; je kunt hem niet als handsfreesetje in de auto gebruiken, dat is wel jammer. Google assistent werkt niet altijd soepel, al valt er wel mee te werken. Desondanks vind ik het wel een aanrader, vooral het design in combinatie met de always on functie van deze smartwatch maakt heel veel goed!
De afgelopen weken dit mooie horloge gedragen en getest; had hiervoor een smartwatch van een ander merk, met een ander besturingssysteem. Ik vind het uiterlijk van dit horloge een stuk mooier dan die van de gemiddelde smartwatch (hij lijkt meer op een normaal, sportief horloge). Ik gebruik hem in combinatie met mijn android telefoon; het werkt heel goed samen (al vind ik wel dat google erg veel toestemmingen van je wil hebben). Het is erg wennen als je eerder een ander besturingssysteem hebt gebruikt; de meeste functies zitten er wel op, maar ja, waar vind je die. Zo vanzelfsprekend als ik mijn 'oude' horloge gebruik, zo wennen moest ik hier aan. alles werkt net even anders. Na een paar weken wennen zijn de functies toch wel logisch te gebruiken. Na een poosje gebruik mis ik vooral een 'carkit'-functie; je kunt hem niet als handsfreesetje in de auto gebruiken, dat is wel jammer. Google assistent werkt niet altijd soepel, al valt er wel mee te werken. Desondanks vind ik het wel een aanrader, vooral het design in combinatie met de always on functie van deze smartwatch maakt heel veel goed!