Populaire Merken
Populaire Horlogetypes
Populaire Merken I-Z
Designer Merken
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
Productomschrijving
De SMWGL0007001 Damask Legend - Windstorm is een horloge met een gelimiteerde en genummerde oplage van slechts 100 stuks. Het horloge heeft een diepblauwe wijzerplaat met Damascus-behandeling en zwarte subdials. Bij de Damascus-behandeling wordt staal gesmeed, gelast en in lagen gelegd om een uniek patroon te creëren. Het Zwitserse ETA 7750 automatische chronograafuurwerk heeft een gangreserve van 42 uur en de schroefkroon en drukknoppen, het saffierglas en de waterdichtheid van 10 ATM garanderen kracht en duurzaamheid.
Dit Swiss Military Hanowa horloge heeft een kast gemaakt van Roestvrijstaal met een diameter van 43 mm en is voorzien van een Roestvrijstaal band. In de kast bevindt zich een ETA kwaliteitsuurwerk en is afgewerkt met Saffierglas.
Het horloge is 10ATM. Dit betekent dat het horloge geschikt is om mee te zwemmen. Verder wordt het horloge geleverd met Swiss Military 3+2.
.
Specificaties
| EAN | 7620958014145 |
| Diameter | 43 mm |
| Waterdichtheid | 10 Bar (zwemmen) |
| Garantie |
Swiss Military 3+2
3 + 2 jaar garantie op Swiss Military Hanowa horlgesSwiss Military Hanowa horloges worden standaard geleverd met 3 jaar garantie. Wanneer u uw nieuwe horloge registreert via de Swiss Military website www.swissmilitary.ch ontvangt u bovendien gratis 2 jaar extra garantie. Alle informatie vindt u op het garantiekaartje bij uw aankoop. |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Kalender | Datum - Venster |
| Chronograaf en timers | Stopwatch / Chronograaf |
| EAN | 7620958014145 |
| Merk | Swiss Military Hanowa |
| Serie | Land |
| Naam | Damask Legends Windstorm |
| Jaar | 2026 Lente/Zomer |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Zwitsers fabricaat | Ja |
| Waterdichtheid | 10 Bar (zwemmen) |
| Kleur wijzerplaat | Blauw |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Zilver, Zilver, Zilver |
| Kastcode | GL00070 |
| Diameter | 43 mm |
| Kastdikte | 15 mm |
| Kast materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Zilver |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Geschroefde achterdeksel |
| Soort glas | Saffier |
| Kroon | Geschroefde kroon |
| Materiaal bezel | Roestvrij staal |
| Draaiende bezel | Geen - Vast |
| Uurwerk nr. | 7750 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
| Materiaal Band | Roestvrij staal |
| Type band | Massieve schakelband |
| Bandbreedte | 27 mm |
| Breedte bandaanzet | 13 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 20 mm |
| Kleur Band | Zilver |
| Type sluiting | Vlindersluiting met drukknoppen |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Band op maat gemaakt? | Ja |
| Type bevestiging | Bandpennen |
| Rechte bandaanzet | Nee |
| Geschikt voor polsomtrek | 160 mm - 210 mm |
Benieuwd hoe het horloge qua formaat om je pols past? Gebruik dan de handige print en pas functie!
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | Kleine seconde sub-wijzerplaat |
| Datum | Venster |
| Dag | Venster |
| Stopwatch / Chronograaf |
Horloge.nl maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we je toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als je op "accepteer alle cookies" klikt, accepteer je ook de optionele cookies. Wanneer je zelf wilt kiezen welke cookies je aanzet, klik je op “cookie instellingen”.
Deze website maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we je toestemming nodig.