Populaire Merken
Populaire Horlogetypes
Populaire Merken I-Z
Designer Merken
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
Productomschrijving
Dit Swiss Military Hanowa horloge heeft een kast gemaakt van Roestvrijstaal met een diameter van 42 mm en is voorzien van een Roestvrijstaal band. In de kast bevindt zich een Ronda kwaliteitsuurwerk en is afgewerkt met Saffierglas.
Het horloge is 10ATM. Dit betekent dat het horloge geschikt is om mee te zwemmen. Verder wordt het horloge geleverd met Swiss Military 3+2.
.
Specificaties
| EAN | 7620958005938 |
| Diameter | 42 mm |
| Waterdichtheid | 10 Bar (zwemmen) |
| Garantie |
Swiss Military 3+2
3 + 2 jaar garantie op Swiss Military Hanowa horlgesSwiss Military Hanowa horloges worden standaard geleverd met 3 jaar garantie. Wanneer u uw nieuwe horloge registreert via de Swiss Military website www.swissmilitary.ch ontvangt u bovendien gratis 2 jaar extra garantie. Alle informatie vindt u op het garantiekaartje bij uw aankoop. |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Kalender | Datum - Venster |
| Chronograaf en timers | Stopwatch / Chronograaf |
| EAN | 7620958005938 |
| Merk | Swiss Military Hanowa |
| Serie | Land |
| Naam | Flagship X Chrono |
| Jaar | 2021 Herfst/Winter |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Zwitsers fabricaat | Ja |
| Waterdichtheid | 10 Bar (zwemmen) |
| Kleur wijzerplaat | Zwart |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Zilver, Zilver, Zilver |
| Kastcode | GI21007 |
| Diameter | 42 mm |
| Kastdikte | 10 mm |
| Kast materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Zilver |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Geschroefde achterdeksel |
| Soort glas | Saffier |
| Kroon | Trek kroon |
| Draaiende bezel | Geen - Vast |
| Uurwerk nr. | 5030 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
| Materiaal Band | Roestvrij staal |
| Extra info | Stainless Steel Bracelet |
| Type band | Schakelband |
| Bandbreedte | 22 mm |
| Breedte bandaanzet | 22 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 20 mm |
| Kleur Band | Zilver |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Band op maat gemaakt? | Ja |
| Type bevestiging | Bandpennen |
| Rechte bandaanzet | Ja |
| Geschikt voor polsomtrek | 160 mm - 220 mm |
| Originele band |
|
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | Analoge wijzer |
| Datum | Venster |
| Stopwatch / Chronograaf |
Goedemiddag Ik ben blij met het horloge, maar er is een nadeel: de waterbestendigheid is niet effectief. Ben ermee naar het zwembad geweest en kwam er bescheiden uit. Bedankt
Bom tarde Estou satisfeito com o relógio. Mas tem um senão a resistência a água não é eficaz. Foi a piscina com ele e entrou humilde. Obrigado
Horloge.nl maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we je toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als je op "accepteer alle cookies" klikt, accepteer je ook de optionele cookies. Wanneer je zelf wilt kiezen welke cookies je aanzet, klik je op “cookie instellingen”.
Deze website maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we je toestemming nodig.