Populaire Merken
Populaire Horlogetypes
Populaire Merken I-Z
Designer Merken
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
Timex Historische Collectie - 2018
Dit product behoort tot de historische collectie van Timex . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| EAN | 0753048815661 |
| Diameter | 37 mm |
| Waterdichtheid | 3 Bar (handen wassen) |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie bij Horloge.nl |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Verlichting | Backlight - Timex INDIGLO |
De originele horlogeband voor dit horloge wordt niet langer geproduceerd. De volgende horlogebanden komen uit dezelfde collectie en passen ook op het horloge.
| EAN | 0753048815661 |
| Merk | Timex |
| Serie | Originals |
| Naam | Fairfield Gift Set |
| Jaar | 2018 Lente/Zomer |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Zwitsers fabricaat | Nee |
| Waterdichtheid | 3 Bar (handen wassen) |
| Kleur wijzerplaat | Wit |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Zilver, Zilver, Zilver |
| Kastcode | TWG019000 |
| Diameter | 37 mm |
| Kastdikte | 10 mm |
| Kast materiaal | Metaallegering |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Zilver |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Klikkast |
| Soort glas | Mineraal |
| Kroon | Trek kroon |
| Uurwerk nr. | M904 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
| Materiaal Band | Textiel |
| Bandbreedte | 18 mm |
| Breedte bandaanzet | 18 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 18 mm |
| Kleur Band | Meerkleurig |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type bevestiging | Bandpennen |
| Rechte bandaanzet | Ja |
| Geschikt voor polsomtrek | 150 mm - 205 mm |
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | Analoge wijzer |
| Backlight | Timex INDIGLO |
Een eenvoudige, overzichtelijke wijzerplaat is erg opvallend. Het zit goed om mijn pols van 6,25 inch. Twee bandjes is een mooi pluspunt.
Having a simple, uncluttered face is very striking. It sits well on my 6.25 inch wrist. Two straps is a very nice plus.
Heel tevreden
Heel tevreden
Они куплены в подарок, но у меня самого есть со Снупи-приятные,лёгкие часы.
Они куплены в подарок, но у меня самого есть со Снупи-приятные,лёгкие часы.
Ja, erg praktisch en gemakkelijk aan te passen met Nato riemen.
Sim, bastante prático e simplesz personalizável com as Nato straps.
Heel mooi horloge voor een leuke prijs , het blauwe bandje is wel erg groot tov de gekleurde maar deze kun je dubbel vouwen .
Heel mooi horloge voor een leuke prijs , het blauwe bandje is wel erg groot tov de gekleurde maar deze kun je dubbel vouwen .
Uitstekend, precies geschikt voor het doel waarvoor het bedoeld is, ik draag het nl. tijdens het sporten, in mijn geval : golfen. Leuk dat je de band kunt wisselen!
Uitstekend, precies geschikt voor het doel waarvoor het bedoeld is, ik draag het nl. tijdens het sporten, in mijn geval : golfen. Leuk dat je de band kunt wisselen!
Prima
Prima
Horloge.nl maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we je toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als je op "accepteer alle cookies" klikt, accepteer je ook de optionele cookies. Wanneer je zelf wilt kiezen welke cookies je aanzet, klik je op “cookie instellingen”.
Deze website maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we je toestemming nodig.