Populaire Merken
Populaire Horlogetypes
Populaire Merken I-Z
Designer Merken
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
Ice-Watch Historische Collectie - 2013
Dit product behoort tot de historische collectie van Ice-Watch . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Alternatief artikelnummer | ICE.GL.BK.U.S.13 |
| EAN | 4895164006816 |
| Diameter | 40 mm |
| Waterdichtheid | 10 Bar (zwemmen) |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie bij Horloge.nl |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
De originele horlogeband voor dit horloge wordt niet langer geproduceerd. De volgende horlogebanden komen uit dezelfde collectie en passen ook op het horloge.
| EAN | 4895164006816 |
| Merk | Ice-Watch |
| Serie | Ice-Iconic |
| Naam | ICE Glam |
| Jaar | 2013 Herfst/Winter |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Zwitsers fabricaat | Nee |
| Waterdichtheid | 10 Bar (zwemmen) |
| Kleur wijzerplaat | Zwart |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Goud, Goud, Goud |
| Kastcode | 000918 |
| Diameter | 40 mm |
| Kastdikte | 9.4 mm |
| Kast materiaal | Siliconen |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Zwart |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Soort glas | Mineraal |
| Kroon | Trek kroon |
| Uurwerk nr. | VJ21 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
| Materiaal Band | Siliconen/Rubber |
| Type band | Geïntegreerde kast-band combinatie |
| Bandbreedte | 20 mm |
| Kleur Band | Zwart |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Goud |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type bevestiging | Geen |
| Rechte bandaanzet | Nee |
| Geschikt voor polsomtrek | 150 mm - 210 mm |
| Originele band |
|
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | Analoge wijzer |
Het is een elegant en terughoudend horloge en de kleuren passen heel goed bij elkaar. Het is buigzaam en erg praktisch, en het is ook erg comfortabel door het type band dat het heeft. Het is een horloge dat bij allerlei outfits past, van sportkleding tot klassieke formele kleding. Het feit dat het geen beschrijving van de cijfers naast de wijzers heeft, maakt het subtieler en eenvoudiger, iets wat ik erg waardeer.
É um relógio elegante e reservado, as cores combinam extremamente bem. Maleável e bastante prático, também é muito confortável devido ao tipo de bracelete que tem. É um relógio que combina com diferentes tipos de roupa, desde uma roupa desportiva a uma roupa clássica e formal. O facto de não ter a descrição dos números junto dos ponteiros fá-lo parecer mais subtil e simples, algo que aprecio muito.
Uitstekend en zeer nauwkeurig.
Uitstekend en zeer nauwkeurig.
Uitstekend en zeer nauwkeurig.
Uitstekend en zeer nauwkeurig.
Ja
Да
ja
yes
Horloge.nl maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we je toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als je op "accepteer alle cookies" klikt, accepteer je ook de optionele cookies. Wanneer je zelf wilt kiezen welke cookies je aanzet, klik je op “cookie instellingen”.
Deze website maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we je toestemming nodig.