Populaire Merken
Populaire Horlogetypes
Populaire Merken I-Z
Designer Merken
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
Casio Edifice Historische Collectie - 2019
Dit product behoort tot de historische collectie van Casio Edifice . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Alternatief artikelnummer | EQB-1000D-1AER |
| EAN | 4549526245237 |
| Diameter | 45.6 mm |
| Waterdichtheid | 10 Bar (zwemmen) |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie bij Horloge.nl |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Kalender | Datum - Venster |
| Chronograaf en timers | Stopwatch / Chronograaf - 1/1000 seconds, 24 hours |
| Alarmen en meldingen | Geluid alarm(en) - 1 dagelijks alarm |
| Materiaal Band | Roestvrij staal |
| Extra info | Stainless steel strap |
| Type band | Schakelband |
| Bandbreedte | 22 mm |
| Breedte bandaanzet | 22 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 20 mm |
| Kleur Band | Zilver |
| Type sluiting | Vouwsluiting met drukknoppen |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Type bevestiging | Bandpennen |
| Rechte bandaanzet | Nee |
De originele horlogeband voor dit horloge wordt niet langer geproduceerd. De volgende horlogebanden komen uit dezelfde collectie en passen ook op het horloge.
| EAN | 4549526245237 |
| Merk | Casio Edifice |
| Serie | Bluetooth Slim Line |
| Naam | Slim Line Bluetooth |
| Jaar | 2019 Herfst/Winter |
| Tijdsaanduiding | Analoog - Digitaal |
| Zwitsers fabricaat | Nee |
| Waterdichtheid | 10 Bar (zwemmen) |
| Kleur wijzerplaat | Grijs |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Zilver, Zilver, Zilver |
| Kastcode | EQB-1000 |
| Diameter | 45.6 mm |
| Kastdikte | 8.9 mm |
| Kast materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Zilver |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Geschroefde achterdeksel |
| Soort glas | Mineraal |
| Kroon | Trek kroon |
| Uurwerk nr. | 5604 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||
|
|||||||||
| Materiaal Band | Metaal |
| Extra info | Stainless steel strap |
| Type band | Schakelband |
| Bandbreedte | 22 mm |
| Breedte bandaanzet | 22 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 20 mm |
| Kleur Band | Zilver |
| Type sluiting | Vouwsluiting met drukknoppen |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Band op maat gemaakt? | Ja |
| Type bevestiging | Bandpennen |
| Rechte bandaanzet | Ja |
| Geschikt voor polsomtrek | 165 mm - 210 mm |
| Originele band |
|
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | Analoge wijzer |
| Tijdzones | Dual time / GMT |
| 24-uur indicator | Analoge wijzerplaat |
| Automatische tijdaanpassing | Smartphone synchronisatie |
| Datum | Venster |
| Auto Kalender | Smartphone synchronisatie |
| Stopwatch / Chronograaf | 1/1000 seconds, 24 hours |
| Geluid alarm(en) | 1 dagelijks alarm |
| Vind mijn telefoon |
| Bluetooth |
Prima, even wennen aan combinatie met app maar dat werkt goed.
Prima, even wennen aan combinatie met app maar dat werkt goed.
Uitstekend
Uitstekend
Comfortabel en erg praktisch, voor mij als iemand die vaak reist, het perfecte horloge met 2 tijdzone aanduidingen en de tijd bijwerken via bluetooth verbinding.
Comfortabel en erg praktisch, voor mij als iemand die vaak reist, het perfecte horloge met 2 tijdzone aanduidingen en de tijd bijwerken via bluetooth verbinding.
prachtige weergave van het handvat
superbe rendu au poignée
Zeer mooi elegante horloge, aangenaam aan de pols, goede en duidelijke verbinding met smartphone. En wie van een vlakke dunne supercoole horloge houd DIT is het perfecte eindejaarscadeau.
Zeer mooi elegante horloge, aangenaam aan de pols, goede en duidelijke verbinding met smartphone. En wie van een vlakke dunne supercoole horloge houd DIT is het perfecte eindejaarscadeau.
Horloge.nl maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we je toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als je op "accepteer alle cookies" klikt, accepteer je ook de optionele cookies. Wanneer je zelf wilt kiezen welke cookies je aanzet, klik je op “cookie instellingen”.
Deze website maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we je toestemming nodig.