Populaire Merken
Populaire Horlogetypes
Populaire Merken I-Z
Designer Merken
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeau ideeën
Citizen Historische Collectie - 2016
Dit product behoort tot de historische collectie van Citizen . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Alternatief artikelnummer | BZ1006 |
| EAN | 4974374265203 |
| Diameter | 45 mm |
| Waterdichtheid | 10 Bar (zwemmen) |
| Garantie |
2 jaar smartwatch garantie |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Kalender | Datum - Venster |
| Chronograaf en timers | Stopwatch / Chronograaf |
| Alarmen en meldingen | Geluid alarm(en) - 1 dagelijks alarm |
De originele horlogeband voor dit horloge wordt niet langer geproduceerd. De volgende horlogebanden komen uit dezelfde collectie en passen ook op het horloge.
| EAN | 4974374265203 |
| Merk | Citizen |
| Serie | Sport |
| Naam | Proximity |
| Jaar | 2016 Herfst/Winter |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Zwitsers fabricaat | Nee |
| Waterdichtheid | 10 Bar (zwemmen) |
| Kleur wijzerplaat | Zwart |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Zilver, Zilver, Blauw |
| Kastcode | S108845 |
| Diameter | 45 mm |
| Kastdikte | 14.5 mm |
| Kast materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Zwart |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Geschroefde achterdeksel |
| Soort glas | Mineraal |
| Kroon | Trek kroon |
| Materiaal bezel | Roestvrij staal |
| Draaiende bezel | Geen - Vast |
| Uurwerk nr. | W770 ( Bekijk specificaties ) | ||||||
|
|||||||
| Materiaal Band | Roestvrij staal |
| Extra info | Stainless Steel Bracelet |
| Bandbreedte | 24 mm |
| Breedte bandaanzet | 20 mm |
| Kleur Band | Zwart |
| Type sluiting | Vlindersluiting met drukknoppen |
| Kleur sluiting | Zwart |
| Band op maat gemaakt? | Ja |
| Type bevestiging | Stalen pennen |
| Rechte bandaanzet | Nee |
| Geschikt voor polsomtrek | 160 mm - 230 mm |
| Originele band |
|
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | Analoge wijzer |
| Tijdzones | Wereldtijd |
| Automatische tijdaanpassing | Smartphone synchronisatie |
| Datum | Venster |
| Dag | (Sub-)wijzerplaat |
| Eeuwige kalender | analoog |
| Stopwatch / Chronograaf |
| Geluid alarm(en) | 1 dagelijks alarm |
| Bluetooth |
Erg elegant, naar mijn mening, in deze zwarte kleur. Het Eco-Drive systeem belooft een vrijwel onbeperkte levensduur van de batterij. Ook interessant is de Bluetooth-verbinding, waarmee dit horloge zichzelf kan instellen op de exacte tijd en, overigens, meldingen kan signaleren die binnenkomen op een smartphone. Snelle verzending, zeer goede verpakking, zeer goed.
Très élégante à mon sens dans cette couleur noire. Le système Eco-Drive promet une autonomie quasiment illimitée. Intéressante aussi la connexion Bluetooth qui permet à cette montre de se régler sur l'heure exacte et accessoirement de signaler les notifications arrivant sur un smartphone. Expédition rapide, très bon emballage, très bien.
Horloge.nl maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we je toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als je op "accepteer alle cookies" klikt, accepteer je ook de optionele cookies. Wanneer je zelf wilt kiezen welke cookies je aanzet, klik je op “cookie instellingen”.
Deze website maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we je toestemming nodig.