Populaire Merken
Populaire Horlogetypes
Populaire Merken I-Z
Designer Merken
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
Productomschrijving
Dit G-Shock horloge heeft een kast gemaakt van Bio-plastic met een diameter van 42.8 mm en is voorzien van een textiel band. In de kast bevindt zich een Casio kwaliteitsuurwerk en is afgewerkt met Mineraalglas.
Het horloge is 20ATM. Dit betekent dat het horloge geschikt is om mee te duiken. Verder wordt het horloge geleverd met 2 jaar garantie.
.
Specificaties
| Alternatief artikelnummer | DW-5600MNC-8A2 |
| EAN | 4549526408168 |
| Diameter | 42.8 mm |
| Waterdichtheid | 20 Bar (duiken) |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie bij Horloge.nl |
Functies
| Tijd | Uren - Digitaal |
| Kalender | Datum - Digitaal |
| Chronograaf en timers | Stopwatch / Chronograaf - 1/1 seconds, 24 hours - 100 seconden/1 uur - Verstreken tijd - Tussentijden - Cumulatieve tijd - 2 finish tijden |
| Alarmen en meldingen | Uursignaal |
| EAN | 4549526408168 |
| Merk | G-Shock |
| Serie | Origin |
| Naam | 5600 FIDLOCK® |
| Jaar | 2026 Lente/Zomer |
| Tijdsaanduiding | Digitaal |
| Zwitsers fabricaat | Nee |
| Waterdichtheid | 20 Bar (duiken) |
| Kleur wijzerplaat | Donker grijs |
| Kastcode | DW-5600MNC |
| Diameter | 42.8 mm |
| Kastdikte | 13.4 mm |
| Kast materiaal | Bio-plastic |
| Kastvorm | Rechthoekig |
| Kleur kast | Donker grijs |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Gedicht met schroefjes |
| Soort glas | Mineraal |
| Kroon | NVT |
| Uurwerk nr. | 3525 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
| Materiaal Band | Textiel |
| Type band | Stretch horlogeband |
| Bandbreedte | 26 mm |
| Breedte bandaanzet | 16 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 19 mm |
| Kleur Band | Meerkleurig |
| Type sluiting | Magnetische sluiting |
| Kleur sluiting | Blauw |
| Lengte band op 12 uur (mm) | 70 mm |
| Lengte band op 6 uur (mm) | 120 mm |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type bevestiging | Bandpennen |
| Rechte bandaanzet | Nee |
| Geschikt voor polsomtrek | 160 mm - 220 mm |
| Uren | Digitaal |
| Minuten | Digitaal |
| Seconden | Digitaal |
| 24-uur indicator | AM/PM indicator, Digitale keuze 12- of 24 uurs notatie |
| Datum | Digitaal |
| Dag | Digitaal |
| Maand | Digitaal |
| Jaar | Digitaal |
| Auto Kalender | Digitaal |
| Stopwatch / Chronograaf | 1/1 seconds, 24 hours, 100 seconden/1 uur, Verstreken tijd, Tussentijden, Cumulatieve tijd, 2 finish tijden |
| Timer(s) | Terugtel timer 1/1 seconden-24 uur, Automatische herhaling |
| Uursignaal | |
| Geluid alarm(en) | Maandelijks alarm, Datum alarm, 1 dagelijks alarm |
| Lichtsignaal |
| LED verlichting | Casio Super Illuminator |
Horloge.nl maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we je toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als je op "accepteer alle cookies" klikt, accepteer je ook de optionele cookies. Wanneer je zelf wilt kiezen welke cookies je aanzet, klik je op “cookie instellingen”.
Deze website maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we je toestemming nodig.