Populaire Merken
Populaire Horlogetypes
Populaire Merken I-Z
Designer Merken
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Smartwatch
Apple watch
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeau ideeën
Hamilton Historische Collectie - 2014
Dit product behoort tot de historische collectie van Hamilton . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Alternatief artikelnummer | H001.40.515.181.01 |
| EAN | 7640127758656 |
| Diameter | 42 mm |
| Waterdichtheid | 5 Bar (douchen) |
| EAN | 7613284204250 |
| Materiaal Band | Roestvrij staal |
| Type materiaal | |
| Type band | Schakelband |
| Bandbreedte | 22 mm |
| Breedte bandaanzet | 22 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 19 mm |
| Kleur Band | Zilver |
| Type sluiting | Vlindersluiting met drukknoppen |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Type bevestiging | Bandpennen |
| Rechte bandaanzet | Nee |
De originele horlogeband voor dit horloge wordt niet langer geproduceerd. De volgende horlogebanden komen uit dezelfde collectie en passen ook op het horloge.
| EAN | 7640127758656 |
| Merk | Hamilton |
| Serie | American Classics |
| Naam | RailRoad |
| Jaar | 2014 Onbekend |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Zwitsers fabricaat | Ja |
| Waterdichtheid | 5 Bar (douchen) |
| Kleur wijzerplaat | Zilver |
| Kastcode | H40515 |
| Diameter | 42 mm |
| Kastdikte | 13.3 mm |
| Kast materiaal | Roestvrij staal |
| Kleur kast | Zilver |
| Soort glas | Saffier |
| Kroon | Trek kroon |
| Uurwerk nr. | H-22 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||
|
|||||||||||||||
| Materiaal Band | Metaal |
| Extra info | Stainless Steel Bracelet |
| Bandbreedte | 22 mm |
| Breedte bandaanzet | 22 mm |
| Kleur Band | Zilver |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type bevestiging | Bandpennen |
| Rechte bandaanzet | Ja |
| Originele band |
|
Horloge.nl maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we je toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als je op "accepteer alle cookies" klikt, accepteer je ook de optionele cookies. Wanneer je zelf wilt kiezen welke cookies je aanzet, klik je op “cookie instellingen”.
Deze website maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we je toestemming nodig.