Populaire Merken
Populaire Horlogetypes
Populaire Merken I-Z
Designer Merken
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeau ideeën
Lorus Historische Collectie - 2001
Dit product behoort tot de historische collectie van Lorus . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| EAN | 4900969527630 |
| Diameter | 30.5 mm |
| Waterdichtheid | 5 Bar (douchen) |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie bij Horloge.nl |
Functies
| Tijd | Uren - Digitaal |
| Kalender | Datum - Digitaal |
| Chronograaf en timers | Stopwatch / Chronograaf |
| Alarmen en meldingen | Uursignaal |
| EAN | 4900969527630 |
| Merk | Lorus |
| Naam | R2371AX9 |
| Jaar | 2001 Lente/Zomer |
| Tijdsaanduiding | Digitaal |
| Zwitsers fabricaat | Nee |
| Waterdichtheid | 5 Bar (douchen) |
| Kleur wijzerplaat | Grijs |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Zwart, Zwart, Zwart |
| Kastcode | Z003-X000 |
| Diameter | 30.5 mm |
| Kastdikte | 10.5 mm |
| Kast materiaal | Kunststof |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Zwart |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Gedicht met schroefjes |
| Soort glas | Mineraal |
| Kroon | Trek kroon |
| Uurwerk nr. | Z003 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||
|
|||||||||
| Materiaal Band | Siliconen/Rubber |
| Bandbreedte | 14 mm |
| Kleur Band | Zwart |
| Type sluiting | Gesp |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type bevestiging | Bandpennen |
| Rechte bandaanzet | Nee |
| Geschikt voor polsomtrek | 155 mm - 210 mm |
| Uren | Digitaal |
| Minuten | Digitaal |
| Seconden | Digitaal |
| 24-uur indicator | AM/PM indicator |
| Datum | Digitaal |
| Maand | Digitaal |
| Stopwatch / Chronograaf |
| Uursignaal | |
| Geluid alarm(en) | 1 dagelijks alarm |
Uitstekend
Excelente
Zeer bestendig, ideaal voor onrustige kinderen
Muito resistente ideal para miudos irrequietos
Leuk kinderhorloge, zoonlief is er erg blij mee en kan er goed mee om gaan. (11 jaar)
Leuk kinderhorloge, zoonlief is er erg blij mee en kan er goed mee om gaan. (11 jaar)
Horloge.nl maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we je toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als je op "accepteer alle cookies" klikt, accepteer je ook de optionele cookies. Wanneer je zelf wilt kiezen welke cookies je aanzet, klik je op “cookie instellingen”.
Deze website maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we je toestemming nodig.