Populaire Merken
Populaire Horlogetypes
Populaire Merken I-Z
Designer Merken
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
Productomschrijving
Het prachtige M45 F7-horloge combineert klassieke elementen met een moderne afwerking. Het is een compact en elegant horloge met een gezandstraalde, getextureerde en matte wijzerplaat. Het horloge wordt aangedreven door een F7H44 automatisch uurwerk, afgewerkt met Geneefse strepen en afgeschuinde randen. Het horloge is verder voorzien van een dubbel gebogen, ontspiegeld saffierglas aan de voorkant en een saffierglas achterkant, waardoor het uurwerk goed te zien is.
Specificaties
| Alternatief artikelnummer | RE-BS0002S, BS0002S |
| EAN | 4942715033637 |
| Diameter | 39 mm |
| Waterdichtheid | 3 Bar (handen wassen) |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie bij Horloge.nl |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Alarmen en meldingen | gangreserve indicator - (Sub-)wijzerplaat |
| EAN | 4942715033637 |
| Merk | Orient |
| Serie | Orient Star - M Collection |
| Naam | Orient Star - M45 |
| Jaar | 2026 Lente/Zomer |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Zwitsers fabricaat | Nee |
| Waterdichtheid | 3 Bar (handen wassen) |
| Kleur wijzerplaat | Ivoor |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Zilver, Zilver, Zilver |
| Kastcode | F7H4-UAA0 |
| Diameter | 39 mm |
| Kastdikte | 11.7 mm |
| Kast materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Zilver |
| Materiaal kastdeksel | Saffierglas |
| Kastdeksel | Geschroefde achterdeksel |
| Soort glas | Enkelvoudig ontspiegeld saffierglas |
| Kroon | Trek kroon |
| Uurwerk nr. | F7H44 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
| Materiaal Band | Leer |
| Type materiaal | Kalfsleer |
| Bandbreedte | 20 mm |
| Breedte bandaanzet | 20 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 18 mm |
| Kleur Band | Bruin |
| Kleur stiksel | Grijs |
| Type sluiting | Gesp vouwsluiting |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type bevestiging | Bandpennen |
| Rechte bandaanzet | Ja |
| Geschikt voor polsomtrek | 165 mm - 210 mm |
| Originele band |
|
Benieuwd hoe het horloge qua formaat om je pols past? Gebruik dan de handige print en pas functie!
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | Kleine seconde sub-wijzerplaat |
| gangreserve indicator | (Sub-)wijzerplaat |
Horloge.nl maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we je toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als je op "accepteer alle cookies" klikt, accepteer je ook de optionele cookies. Wanneer je zelf wilt kiezen welke cookies je aanzet, klik je op “cookie instellingen”.
Deze website maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we je toestemming nodig.