Populaire Merken
Populaire Horlogetypes
Populaire Merken I-Z
Designer Merken
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
Skagen Historische Collectie - 2019
Dit product behoort tot de historische collectie van Skagen . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| EAN | 4013496595635 |
| Diameter | 41 mm |
| Waterdichtheid | 5 Bar (douchen) |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie bij Horloge.nl |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
Dit zijn de banden die het meest overeenkomen met uw originele band.
| EAN | 4013496595635 |
| Merk | Skagen |
| Naam | Aaren |
| Jaar | 2019 Herfst/Winter |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Zwitsers fabricaat | Nee |
| Waterdichtheid | 5 Bar (douchen) |
| Kleur wijzerplaat | Zwart |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Wit, Wit, Wit |
| Kastcode | SKW6544 |
| Diameter | 41 mm |
| Kastdikte | 9 mm |
| Kast materiaal | Aluminium |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Zwart |
| Materiaal kastdeksel | Aluminium |
| Kastdeksel | Geschroefde achterdeksel |
| Soort glas | Mineraal |
| Kroon | Trek kroon |
| Uurwerk nr. | 1L45 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||
|
|||||||||||||
| Materiaal Band | Siliconen/Rubber |
| Bandbreedte | 20 mm |
| Breedte bandaanzet | 20 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 20 mm |
| Kleur Band | Zwart |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Zwart |
| Lengte band op 12 uur (mm) | 80 mm |
| Lengte band op 6 uur (mm) | 120 mm |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type bevestiging | Quick release pushpins |
| Rechte bandaanzet | Ja |
| Geschikt voor polsomtrek | 160 mm - 220 mm |
| Originele band |
|
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | Kleine seconde sub-wijzerplaat |
Horloge snel verzonden, goed verpakt, .... de kwaliteit die ik verwachtte van dit merk. Zeer goede winkelsite.
Reloj enviado rápido, bien de embalaje, .... la calidad que esperaba de esta marca. La pagina de compra muy buena.
Op dit moment zijn er geen problemen met de precisie. De wijzerplaat is erg glanzend en de douche wordt soms meegenomen met het horloge, maar ik zou er toch op letten om deze zo vaak mogelijk te verwijderen. Het enige nadeel is het zichtbare stof dat wordt aangetrokken door het zwarte plastic bandje.
Pour le moment, pas de problème au niveau précision. Cadran bien brillant, douche prise parfois avec la montre mais je ferais quand même attention à l’enlever le plus souvent. Seul bémol, poussière visible et attirée par le bracelet en plastique noir.
Horloge.nl maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we je toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als je op "accepteer alle cookies" klikt, accepteer je ook de optionele cookies. Wanneer je zelf wilt kiezen welke cookies je aanzet, klik je op “cookie instellingen”.
Deze website maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we je toestemming nodig.